Навчання

КЕРІВНИЦТВО
дитячого навчального закладу "Світ дитинства"

Директор: Кучер Леся Вікторівна

45 років, директор дошкільного навчального закладу «Світ дитинства», освіта вища, Державний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова закінчила у 1997 році за спеціальністю педагогіка та методика початкового навчання.

Досвід роботи: 11 років державного стажу та 14 років педагогічного, де 5 років працювала методистом приватного дошкільного закладу.

ЗАНЯТТЯ РАННЬОГО РОЗВИТКУ
для дітей від 2 до 3 років

Педагог раннього розвитку, вихователь: Сторожук Марія Богданівна

23 роки, досвід роботи з дітьми дошкільного віку 4 роки.
Закінчила Чортківський педагогічний коледж ім.О.Барвінського та Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, та здобула ступінь магістра соціально-виховної роботи з дітьми та молоддю.

Педагогічне кредо:

"Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти, або такою, як ти хочеш. Допоможи їй стати не тобою, а собою." Януш Корчак

9:30 – 10:15

10:30 – 11:15

ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ
віком від 3 до 4 років

Педагог раннього розвитку, вихователь:
Нарижна Марія Юріївна

28 років, закінчила Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка , здобула ступінь магістра за спеціальністю Практична психологія здобула кваліфікацію викладач практичної психології. Практичний психолог у навчальних закладах. Закінчила Вищий навчальний заклад " Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі" і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Дизайн" та здобула кваліфікацію дизайнер-модельєр одягу та аксесуарів.

Досвід роботи з дітьми 7 років.

Педагогічне кредо:

"Навчати та виховувати так, щоб в кожному дитячому сердечку запалити вогник пізнання, мислення і добра"

9:15 – 11:40

з понеділка по п'ятницю

заняття тривалістю 20 хв.

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ
для дітей віком від 5 до 6 років

педагог підготовки до школи (5-6 років): Кущук Маргарита Леонідівна

34 роки, освіта вища,закінчила Прилуцьке педагогічне училище ім. І.Я.Франка та Глухівський державний педагогічний університет за спеціальністю вчитель початкових класів та англійської мови в початкових класах.

Педагогічне кредо:

"Правильно навчає той – хто навчає цікаво" (А. Енштейн)

Заняття за програмами "ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ, "УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ", "ДИТИНА"

  Предмети:

 • навчання грамоти;
 • письмо;
 • математична скарбничка;
 • логіка;
 • навколишній світ та довкілля;
 • англійська мова;
 • художня література;
 • хореографія;
 • музика.
 • ейдетика.

9:15 – 11:45

з понеділка по п'ятницю

заняття тривалістю 30 хв.

ПСИХОЛОГ

Психолог: Сіренко Оксана Євгеніївна

39 років, практичний психолог, арт-терапевт, досвід роботи 4 роки приватної практики, успішно працює з методиками арт-терапії: казкотерапія, ізотерапія, пісочна терапія, робота з метафоричними асоціаційними картками.

Сертифікат «Соматично-когнітивний підхід до формування психологічної гнучкості та опірності до стресу військовослужбовців НГУ, сертифікат «Першої психологічної допомоги», сертифікат КАП, Практичної Школи Психотерапії к.м.н.,доцента професора психології О.Г. Шевцова та ін.

ЛОГОПЕД

Логопед-дефектолог: Літошенко Марина Анатоліївна

36 років, освіта вища. В 2009р. закінчила Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка за спеціальністю «Дефектологія» та здобула кваліфікацію вчителя шкіл для дітей з порушенням мовлення, логопеда. Курсову підготовку проходила в 2013р. при КОІПОП, посвідчення № 3565 від07.06. 2013р., в 2017р. пройшла навчання за базовою програмою «Психіатрична пропедевтика, дитяча психіатрія для дитячих психологів» Р.№ПП_ДП10-2017.

Володіє ефективними формами і засобами активізації розвитку мови у дітей, виправлення та попередження дисграфії і дислексії, допомогає дітям з різними вадами мовлення, незалежно від рівня складності. Постійно вдосконалює свій професійний рівень, працює за різними методиками розвитку дитини, які стосуються як мовлення, так і соціалізації, і психології.

Хореограф: Сорока Руслана Олександрівна

23 роки
Освіта вища, закінчила Вінницьке училище культури та мистецтв ім. М.Д.Леонтовича та Львівський національний університет ім. І.Франка за спеціальністю викладач хореографії, художній керівник, балетмейстер, артист балету.

Досвід роботи з дітьми дошкільного віку з 2012 року.